Map Stone

Referencje

Trescon sp z o.o.

Firma Map Stone s.c. była wykonawcą prac w luksusowych apartamentach przy ul. Złotej 44

Zobacz referencję


Motel Texicana

www.texicana.pl

Motel Texicana ma przyjemność zarekomendować firmę MAP STONE jako solidnego dostawcę kamienia Breccia Sarda. Nie odnotowano żadnych reklamacji jakościowych czy ilościowych. Firma rzetelna i co bardzo ważne, utrzymuje kontakt z klientem. Polecamy!


Pani Dorota

Firma Mapstone oferuje materiały i wykonanie wysokiej jakości, kontakt z firmą jest doskonały, a ceny konkurencyjne. Wiem, bo zamawiałam blaty, kominek, parapety, płytki i wykończenie dwóch łazienek, w tym umywalkę i zlew z granitu. Na montaż wprawdzie trzeba trochę poczekać, ale warto, polecam!


Charley Spa

www.charley-spa.pl

Firma Map Stone, świadczy kompleksową usługę dostawy i montażu kamienia. Dużym plusem jest terminowość, jakość montażu, duży wybór ciekawych kamieni w bardzo nietypowych wykończeniach i formatach.


Firma Tirsped Sp. z o.o.

Firma Tirsped Sp. z o.o. potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez firmę Map Stone, która sprowadzała dla nas elementy kamienne z chin na inwestycje Klekotki SPA około 700m2. Realizacja zlecenia przebiega pomyślnie, materiał jest dostarczany zgodnie z terminem. Dodatkowym atutem był dobry kontakt z dostawcą w czasie realizacji przedsięwzięcia.

Zobacz referencję


IDS-BUD Sp. z o.o.

Niniejszym oświadczam, że firma Map Stone, Piotr Krupowies, z siedzibą przy ul. Dzieci Warszawy 9, 02-495 Warszawa, dostarczyła i zamontowała elementy kamienne z kamienia Botticino Fiorito oraz Star Galaxy w hotelu Holiday Inn w Łodzi. Ilość dostarczonego kamienia to około 800 m2. Prace przeprowadzone zostały fachowo i sprawnie, zgodnie z projektem i sztuką budowlaną oraz zostały oddane terminowo.

Zobacz referencję


GENFER POLSKA

Firma Map Stone s.c. była wykonawcą naszego zlecenia wykonania prac kamieniarskich w obiekcie PURO HOTEL w Gdańsku

Zobacz referencję