Referencje

 

*Motel Texicana ma przyjemność zarekomendować firmę MAP STONE jako solidnego dostawcę kamienia Breccia Sarda. Nie odnotowano żadnych reklamacji jakościowych czy ilościowych. Firma rzetelna i co bardzo ważne, utrzymuje kontakt z klientem. Polecamy!

Motel Texicana

www.texicana.pl

 

 

*Firma Mapstone oferuje materiały i wykonanie wysokiej jakości, kontakt z firmą jest doskonały, a ceny konkurencyjne. Wiem, bo zamawiałam blaty, kominek, parapety, płytki i wykończenie dwóch łazienek, w tym umywalkę i zlew z granitu. Na montaż wprawdzie trzeba trochę poczekać, ale warto, polecam!

Pani Dorota

 

 

*Firma Map Stone, świadczy kompleksową usługę dostawy i montażu kamienia. Dużym plusem jest terminowość, jakość montażu, duży wybór ciekawych kamieni w bardzo nietypowych wykończeniach i formatach.

Charley Spa

www.charley-spa.pl

 

 

*Firma Tirsped Sp. z o.o. potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez firmę Map Stone, która sprowadzała dla nas elementy kamienne z chin na inwestycje Klekotki SPA około 700m2. Realizacja zlecenia przebiega pomyślnie, materiał jest dostarczany zgodnie z terminem. Dodatkowym atutem był dobry kontakt z dostawcą w czasie realizacji przedsięwzięcia.

Firma Tirsped Sp. z o.o.

Zobacz referencje

 

 

*Niniejszym oświadczam, że firma Map Stone, Piotr Krupowies, z siedzibą przy ul. Dzieci Warszawy 9, 02-495 Warszawa, dostarczyła i zamontowała elementy kamienne z kamienia Botticino Fiorito oraz Star Galaxy w hotelu Holiday Inn w Łodzi. Ilość dostarczonego kamienia to około 800 m2. Prace przeprowadzone zostały fachowo i sprawnie, zgodnie z projektem i sztuką budowlaną oraz zostały oddane terminowo.

IDS-BUD Sp. z o.o.

Zobacz referencje